Czerwiec 25, 2024
Zadźwoń już teraz!

Mechanika Samochodowa

Regularne kontrole i wymiany w samochodach

Od wielu lat opiekujemy się samochodami naszych klientów. Przeprowadzamy regularne kontrole pojazdów i dokonujemy niezbędnych wymian części i podzespołów. Staramy się zapobiegać występowaniu awarii, dlatego szczególnie sprawdzamy stan techniczny i żywotność elementów, które się zużywają. Kładziemy bardzo duży nacisk na wykonywanie regularnych przeglądów i inne związane z tą usługą czynności – w naszym serwisie jest możliwa wymiana oleju i filtrów. Wykonujemy również czyszczenie DPF i inne niezbędne czynności, które mają długo utrzymać pojazdy, które znajdują się pod naszą opieką, sprawne techniczne i bezpieczne.

Indywidualne podejście do klienta

Zdobyliśmy zaufanie naszych wieloletnich klientów, podchodząc poważnie do każdego samochodu i zgłaszanej awarii. Dysponujemy niezbędną wiedzą z zakresu mechaniki samochodowej oraz doświadczeniem, dzięki któremu możemy proponować efektywne rozwiązania – zawsze szukamy trwałych sposobów naprawy o optymalnym dla klienta koszcie. Dlatego w naszym serwisie w Łodzi możliwa jest między innymi regeneracja skrzyni biegów, regeneracja DPF oraz dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów. Każdą usterkę dokładnie diagnozujemy i proponujemy klientom najlepsze rozwiązania.

Mechanika samochodowa

Szeroko pojęta mechanika samochodowa

Układ napędowy

W naszej ofercie znajdą Państwo naprawy i wymiany układu napędowego.

Układ hamulcowy

Naprawa i wymiana układów hamulcowych

Silnik

Diagnostyka, naprawy bieżące, wymiana rozrządów.

Profesjonalny warsztat samochodowy – diagnostyka i naprawy

Świadczymy usługi w samochodach z silnikami benzynowymi oraz diesla. Począwszy od profesjonalnej diagnostyki komputerowej oraz oględzin pojazdu, poprzez niezbędne wymiany części, aż do napraw, które muszą zostać wykonane, by pojazd prawidłowo funkcjonował. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście oraz fachową pomoc na każdym etapie wykonywanych przez nas usług.

Kompleksowa oferta

W naszym serwisie specjalizujemy się w szeroko pojętej mechanice samochodowej. Diagnostyka i przeglądy stanowią jej ważny element. Wykonujemy również naprawy układów: napędowego i hamulcowego w samochodach z silnikami benzynowymi i diesla. Specjalizujemy się w silnikach – ich diagnostyce, naprawie oraz wymianie rozrządów. Nasi serwisanci zajmują się prostymi czynnościami takimi jak wymiana oleju i filtrów oraz skomplikowanymi naprawami. Świadczymy usługi, których celem jest przywrócenie samochodu do pełnej sprawności technicznej. Zależy nam również na poprawie komfortu jazdy i utrzymaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. Dlatego dla naszych klientów wykonujemy między innymi czyszczenie DPF. Jesteśmy do dyspozycji, gdy w samochodzie niezbędna jest kompleksowa wymiana lub naprawa – taka jak regeneracja skrzyni biegów. Z pełną odpowiedzialnością polecamy Państwu naszą kompleksową ofertę i serwisantów z wieloletnim doświadczeniem.

 • Naprawa układu zawieszenia – wahacze, tuleje, sworznie, łączniki , stabilizatory itd. kompleksowo
 • Naprawa wymiana amortyzatorów, sprężyn, poduszek zawieszenia
 • Naprawa / regeneracja przekładni kierowniczych / maglownic.
 • Naprawa / Wymiana drążków, końcówek układu kierowniczego
 • Wymiana łożyskowania kół
 • Wymiana sprzęgieł, zestawów kół dwu masowych.
 • Naprawa / wymiana półosi, przegubów napędowych
 • Wymiana tarcz i klocków hamulcowych
 • Naprawa / regeneracja zacisków hamulcowych
 • Naprawy bieżące układu hamulcowego
 • Wymiana – linek, szczęk, cylinderków, bębnów hamulcowych
 • Wymiana pasków wielorowkowych, rolek napinaczy osprzętu silnika
 • Wymiana kompletów rozrządu silnika
 • Naprawa / Regeneracja turbosprężarek
 • Diagnostyka wymiana zaworów EGR
 • Serwis olejowy / wymiana filtrów
 • Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF / FAP
 • Diagnostyka komputerowa

Fachowa naprawa pojazdów

Działamy szybko i terminowo. W naszym serwisie do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, dlatego przed przystąpieniem do naprawy podajemy jej koszt. Szanujemy czas i działamy zgodnie z przyjętymi w naszym warsztacie rygorystycznymi zasadami dotyczącymi terminów, by właściciel pojazdu jak najszybciej mógł go odzyskać. Naprawiamy pojazdy różnych marek i chętnie podejmujemy się rozwiązywania nawet bardzo skomplikowanych problemów z działaniem samochodów – nie ma dla nas niemożliwego do wykonania!

W trosce o klientów

W naszym warsztacie pojazdami zajmują się profesjonaliści i miłośnicy motoryzacji, dla których praca jest jednocześnie pasją. Dzięki temu wypracowaliśmy różne świetnie działające rozwiązania. Jednym z nich jest system przyjmowania zgłoszeń, który pozwala na dość dokładne określenie czasu naprawy na podstawie rodzaju usterki. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością, informując klienta o postępach i szykując pojazd do oddania niezwłocznie po zakończeniu prac.